Slavnosti pastvin 2020

Přijďte s rodinou oslavit krásu místní přírody! Připravili jsme putování po středohorské krajině se soutěžemi pro děti a rodiče se mohou těšit na ochutnávku místních specialit, živou muziku a bohatý doprovodný program. 

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, RP Správa CHKO České středohoří a obec Hlinná srdečně zvou na 3. ročník Slavností pastvin. 

Na své si přijdou malí i velcí návštěvníci! Tradičně je připravena stezka místní přírodou, na které nechybí soutěžní aktivity pro děti, které si za svou snahu odnesou krásnou odměnu. Po procházce se můžete posilnit místními dobrotami, zatančit si na živou hudbu nebo si udělat radost na jarmarku. Nebude chybět ani ukázka historických řemesel nebo rytířských soubojů.

A možná přijde i Středohoř! 

Na akci je zajištěna kyvadlová doprava z Litoměřic na Hlinnou a zpět. Kyvadlová doprava je zdarma.

Odkaz na akci na webu http://www.kudyznudy.cz/ naleznete: zde


Jízdní řád kyvadlové dopravy z Litoměřic na Hlinnou v den konání akce.

Během akce je nutné respektovat nařízení spojená s prevencí nákazy COVID-19. V kyvadlové dopravě je třeba nosit roušku. Na všech stanovištích a dalších místech bude návštěvníkům k dispozici desinfekce. Prosíme všechny účastníky, aby se na jednotlivých stanovištích zbytečně neshlukovali a dbali na dodržování rozestupů.